2022-2023 o’quv yili Bahorgi mavsum 1-kurs 1-22 XTA, 2-22 XTA 1-22 MBTXT va 2-22 MBTXT guruhlari uchun DARS JADVALI
Hafta kunlari | Juftliklar | 1-22 XTA | Xona | 2-22 XTA | Xona | 3-22 XTA | Xona | 1-22 MBTXT | Xona | 2-22 MBTXT | Xona |
Dushanba | 1 9:00-10:20 |
Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
5 | Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
6 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
3 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
1 | ||
2 10:30-11:50 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
5 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
6 | Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
10 | Falsafa (s) Qo’yliyev U. |
3 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
1 | |
3 12:30-13:50 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
6 | T.K.I (A) Tursunov M.M. |
10 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
3 | |||||
4 14:00-15:20 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
6 | T.K.I (A) Tursunov M.M. |
10 | |||||||
Seshanba | 1 9:00-10:20 |
T.K.I (A) Qobilova N.S. |
5 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
2 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
3 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
1 |
2 10:30-11:50 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
5 | T.K.I (A) Qobilova N.S. |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
2 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
3 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
10 | |
3 12:30-13:50 |
Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
5 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
6 | |||||||
4 14:00-15:20 |
O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
5 | |||||||||
Chorshanba | 1 9:00-10:20 |
Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
5 | Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
1 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
12 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
10 |
2 10:30-11:50 |
O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
5 | Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
1 | Falsafa (M) Boltayeva M. Xudoyqulov T. |
3 | |||
3 12:30-13:50 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
6 | Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
5 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
3 | Falsafa (s) Xudoyqulov T. |
1 | |||
4 14:00-15:20 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
3 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
1 | |||||||
Payshanba | 1 9:00-10:20 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
5 | Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
6 | O’qish yozish (A) Quvondiqova X.B. |
2 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M. |
3 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
1 |
2 10:30-11:50 |
Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
5 | O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
6 | O’qish yozish (A) Quvondiqova X.B. |
2 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
3 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
1 | |
3 12:30-13:50 |
O’qish yozish (A) Qurbonov A.M |
5 | Rus tili (A) Azimova Sh.M. |
2 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
1 | |||||
4 14:00-15:20 |
|||||||||||
Juma | 1 9:00-10:20 |
T.A.A (a) Kadirova G |
5 | T.K.I (A) Qobilova N.S. |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
2 | Rus tili (A) Ruzayev O’.R. |
3 | T.K.I (A) Raxmatova M.M. |
1 |
2 10:30-11:50 |
T.K.I (A) Qobilova N.S. |
5 | T.A.A (a) Kadirova G.G. |
6 | T.A.A (a) Quvondiqova X.B. |
10 | Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
3 | T.K.I (A) Raxmatova M.M. |
1 | |
3 12:30-13:50 |
T.A.A (a) Kadirova G.G. |
5 | T.K.I (A) Raxmatova M.M. |
3 | |||||||
4 14:00-15:20 |
T.K.I (A) Raxmatova M.M. |
3 | |||||||||
2022-2023 o’quv yili Bahorgi mavsum 2-kurs 1-21 XTA, 2-21 XTA 1-21 MBTXT va 2-21 MBTXT guruhlari uchun DARS JADVALI
Hafta kunlari | Juftliklar | 1-21 XTA | Xona | 2-21 XTA | Xona | 1-21 MBTXT | Xona | 2-21 MBTXT | Xona |
Dushanba | 1 9:00-10:20 |
O’qish yozish (A) Sidiqova N.N. |
11 | Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
26 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
12 | Kom-nor fonetika (A) Quvondiqova X.B. |
20 |
2 10:30-11:50 |
Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
11 | O’qish yozish (A) Sidiqova N.N. |
26 | Kom-nor fonetika (A) Quvondiqova X.B. |
12 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
20 | |
3 12:30-13:50 |
T.A.A (A) Qobilova F. |
11 | Madaniyatlararo muloqot (a) Quvondiqova X.B. |
26 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
12 | Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
20 | |
4 14:00-15:20 |
T.A.A (A) Qobilova F. |
11 | T.K.I (A) Qurbonov A |
26 | Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
12 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
20 | |
Seshanba | 1 9:00-10:20 |
Umumiy Pedagogika ( M ) Ro’ziyev F. | 7 | ||||||
2 10:30-11:50 |
O’qish yozish (A) Sidiqova N.N. |
11 | Umumiy Pedogogika (S) Ro’ziyev F. |
26 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
12 | Jahon adabiyoti (S) Rasulov Z.I. |
1 | |
3 12:30-13:50 |
Umumiy Pedogogika (S) Ro’ziyev F. |
11 | O’qish yozish (A) Sidiqova N.N. |
26 | Jahon adabiyoti (S) Rasulov Z.I. |
3 | O’qish yozish (A) Bobomurodov R.Q |
20 | |
4 14:00-15:20 |
|||||||||
Chorshanba | 1 9:00-10:20 |
T.K.I (A) Qurbonov A |
11 | T.A.A (A) Qobilova F. |
26 | Yosh fiziologiyasi va gigiyenasi (M) Atavullayeva M.Q. |
3 | ||
2 10:30-11:50 |
T.A.A (A) Qobilova F. |
11 | Hemis dasturi va axborot soati Haydarov L.R. |
26 | Umumiy Pedogogika (S) Ro’ziyev F. |
12 | Yosh fiziologiyasi va gigiyenasi (s) Atavullayeva M.Q. |
20 | |
3 12:30-13:50 |
Madaniyatlararo muloqot (a) Quvondiqova X.B. |
11 | T.A.A (A) Qobilova F. |
26 | Yosh fiziologiyasi va gigiyenasi (s) Atavullayeva M.Q. |
12 | Umumiy Pedogogika (S) Ro’ziyev F. |
20 | |
4 14:00-15:20 |
|||||||||
Payshanba | 1 9:00-10:20 |
Malakaviy amaliyot | |||||||
2 10:30-11:50 |
|||||||||
3 12:30-13:50 |
|||||||||
4 14:00-15:20 |
|||||||||
Juma | 1 9:00-10:20 |
O’zbek tilining sohada qo’llanishi (A) Jo’rayeva Ch.B. |
11 | T.K.I (A) Qurbonov A |
26 | Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
12 | O’lkashunoslik (s) Tursunov M.M |
20 |
2 10:30-11:50 |
Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
11 | O’zbek tilining sohada qo’llanishi (A) Jo’rayeva Ch.B. |
26 | O’lkashunoslik (s) Tursunov M.M |
12 | Yosh fiziologiyasi va gigiyenasi (s) Atavullayeva M.Q. |
20 | |
3 12:30-13:50 |
Nemis tili (a) Babayeva V.T. |
26 | Yosh fiziologiyasi va gigiyenasi (s) Atavullayeva M.Q. |
12 | |||||
4 14:00-15:20 |
|||||||||
2022-2023 o’quv yili Bahorgi mavsum 1-kurs 1-21 AP, 2-21 AP va 1-21 OP guruhlari uchun DARS JADVALI
Hafta kunlari | Juftliklar | 1-22 AP | Xona | 2-22 AP | Xona | 1-22 OP | Xona |
DUSHANBA | 1 9:00-10:20 |
O’zbekistonning eng yangi tarixi ( M ) G’afurov A.F. |
10 | ||||
2 10:30-11:50 |
Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (S) Hamroyeva D. |
2 | O’zbekiston eng yangi tarixi (S) G’afurov A.F. |
9 | Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
4 | |
3 12:30-13:50 |
Ingliz tili (A) Qurbonov A.M. |
2 | Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
4 | Mutaxassislikka kirish (S) Latipova Ch.N. |
8 | |
4 14:00-15:20 |
|||||||
SESHANBA | 1 9:00-10:20 |
Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (M) Barotova D.SH. |
10 | ||||
2 10:30-11:50 |
Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
4 | Mutaxassislikka kirish (S) Latipova Ch.N. |
9 | Ekspremental psixologiya (s) Nabiyeva M.M. |
8 | |
3 12:30-13:50 |
Inliz tili (A) Qurbonov A.M. |
2 | Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
4 | |||
4 14:00-15:20 |
|||||||
CHORSHANBA | 1 9:00-10:20 |
Mutaxassislikka kirish (S) Ashurov R.R. |
2 | Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (S) Hamroyeva D. |
9 | Mutaxassislikka kirish (S) Latipova Ch.N. |
8 |
2 10:30-11:50 |
O’zbekiston eng yangi tarixi (S) G’afurov A.F. |
2 | Mutaxassislikka kirish (S) Latipova Ch.N. |
9 | Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (S) Hamroyeva D. |
8 | |
3 12:30-13:50 |
Ekspremental psixologiya (S) Nabiyeva M.M. |
2 | Ingliz tili (A) Qurbonov A.M. |
9 | O’zbekiston eng yangi tarixi (S) G’afurov A.F. |
8 | |
4 14:00-15:20 |
Ekspremental psixologiya (s) Nabiyeva M.M. |
8 | |||||
PAYSHANBA | 1 9:00-10:20 |
Mutaxassislikka kirish (A) Avezov O.R. |
7 | ||||
2 10:30-11:50 |
Mutaxassislikka kirish (A) Avezov O.R. |
7 | |||||
3 12:30-13:50 |
Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (M) Barotova D.SH. |
7 | |||||
4 14:00-15:20 |
Hemis dasturi va axborot soati Sharopov J.D. |
Ingliz tili (S) Qurbonov A.M. |
8 | ||||
JUMA | 1 9:00-10:20 |
Psixologiyada AKT (M) Qurbonov B.S. |
10 | ||||
2 10:30-11:50 |
Mutaxassislikka kirish (S) Ashurov R.R. |
2 | Ingliz tili (S) Qurbonov A.M. |
9 | Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
4 | |
3 12:30-13:50 |
Psixologiyada AKT (S) Qurbonov B.S. |
2 | Ingliz tili (S) Qurbonov A.M. |
8 | |||
4 14:00-15:20 |
|||||||
2022-2023 o’quv yili Bahorgi mavsum 2-kurs 1-22 AP, 2-22 AP va 1-22 OP guruhlari uchun DARS JADVALI
Hafta kunlari | Juftliklar | 1-21 AP | Xona | 2-21 AP |
Xona | 1-21 OP | Xona |
DUSHANBA | 1 9:00-10:20 |
Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
23 | Umumiy psixodiagnostika (S) Latipova Ch.N. |
22 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
7 |
2 10:30-11:50 |
Umumiy psixodiagnostika (S) Latipova Ch.N. |
23 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
22 | Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
21 | |
3 12:30-13:50 |
Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
23 | Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (S) Nabiyeva M.M. |
22 | |||
4 14:00-15:20 |
Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
22 | ||||
SESHANBA | 1 9:00-10:20 |
Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
23 | Umumiy psixodiagnostika (S) Latipova Ch.N. |
22 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
21 |
2 10:30-11:50 |
Psixologik trening asoslari (M) D.Sh.Baratova. |
7 | |||||
3 12:30-13:50 |
Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
23 | Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
22 | Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
21 | |
4 14:00-15:20 |
Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
23 | Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
22 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
21 | |
Chorshanba | 1 9:00-10:20 |
Umumiy psixodiagnostika (M) Nabiyeva M.M. |
10 | ||||
2 10:30-11:50 |
Umumiy psixodiagnostika (M) Ashurov R.R. |
10 | |||||
3 12:30-13:50 |
Ekspremental psixologiya (s) Nabiyeva M.M. |
23 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
22 | Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
21 | |
4 14:00-15:20 |
Ekspremental psixologiya (s) Nabiyeva M.M. |
23 | Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
22 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
21 | |
PAYSHANBA | 1 9:00-10:20 |
Ekspremental psixologiya (M ) Elov Z.S. |
10 | ||||
2 10:30-11:50 |
Ekspremental psixologiya (M ) Elov Z.S. |
10 | |||||
3 12:30-13:50 |
Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
23 | Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
22 | Umumiy psixodiagnostika (S) Latipova Ch.N. |
21 | |
4 14:00-15:20 |
Psixologik trening asoslari (A) Nabiyeva M.M. |
23 | Umumiy psixodiagnostika (S) Latipova Ch.N. |
22 | Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
21 | |
JUMA | 1 9:00-10:20 |
Umumiy psixologiya nazariyasi (M) Avezov O.R. |
7 | ||||
2 10:30-11:50 |
Umumiy psixologiya nazariyasi (M) Avezov O.R. |
7 | |||||
3 12:30-13:50 |
Umumiy psixologiya (S) Ashurov R.R. |
23 | Ijtimoiy va tadbiqiy psixologiya (S) Nabiyeva M.M. |
21 | |||
4 14:00-15:20 |
Ekspremental psixologiya (a ) Latipova Ch.N. |
23 | Ekspremental psixologiya (s) Nabiyeva M.M. |
21 | |||